studio   portfolio   oferta   kontakt   edycja, mix, master   EDYCJA, MIX, MASTER   
   
     
   
  DZIAŁ STUDIO ZAJMUJĄCY SIĘ SZCZEGÓŁOWĄ EDYCJĄ NAGRAŃ, również powierzonych.

EDYCJA PERKUSJI polegająca na wyrównaniu zdarzeń akustycznych, w razie potrzeby zamiany ich na zdarzenia midi do wyzwalania brzmień z samplera. Gro edycji odbywa się w sferze akustycznej, dzięki czemu unikamy niewyrównanych przesłuchów, co korzystnie wpływa na dynamikę nagrań.

Strojenie głosu metodą „temperacji” lub relatywną, w celu umocnienia brzmienia konsolidacją kilku ścieżek do możliwie najbardziej jednobrzmiącego tembru.

Posługujemy się metodami wypracowanymi przy edycjach wilościeżkowych nagrań symfonicznych, gdzie niejednokrotnie zachodzi potrzeba ułożenia utworu z wielu fragmentów lub „klejenia na ciągłym smyczku”, bądź na wybrzmieniu. Dodając do tego „paternową” filozofię zapożyczoną z produkcji elektronicznych, oraz doświdczenie zdobyte przy ekstremalnych gatunkach muzycznych, gdzie przy blaście w tempie 230 BPM w okresie 60 sek. należy dokonać 3680 cięć, przeniknięć i klejeń, oddajemyw Wasze ręce żywą maszynę, która z japońską precyzją uczyni Wasze nagranie takim, jakim chcielibyście je usłyszeć.


KAZUO SHIIBASHI.wmv
5-cio sekundowy fragment nieskomplikowanego bitu "na dwie stopy"nieco dłuższy fragment utworu

Warunkiem podjęcia się edycji, mixu, lub masteringu nagrań spoza naszego studio, jest próbka zarejstrowanego materiału, na którą czekamy pod adresem mixedit@studio-x.pl

 
   
 
 
Studio-X Kontakt Stopka