studio   portfolio   oferta   kontakt   edycja, mix, master   Classical   
   
  Classical |  Metal  |  Pop  |  Rock  |  Experimental  |  Alternative&Punk  
   
 

Collegium Musicum


Mamy przyjemnść oznajmić, iż nagrana przez nas płyta "Najpiękniejsze Kolędy" w wykonaniu Collegium MUsicum z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Olsztyńskiego Towarzystwa Muzycznego pod dyrekcją Janusza Wilińskiego uzyskała satus ZŁOTEJ PŁYTY.
Uroczyste wręczenie odbyło się 4 kwietnia roku 2007 w olsztyńskim ratuszu.
 
 
 

Po złocie przychodzi czas na platynę

 
 
 

Cappella Gedanensis


Cappella Gedenensis.wmv

Niewątpliwie jest to najstarsza kapela jaką nagrywałem :) - początki Cappella Gedanensis sięgają XVIw!

Nagrań dokonaliśmy w kościele Miłosierdzia Bożego w Gdańsku, natomiast montaż i mix zrobiliśmy w studio i mojej prywatnej pracowni.

Jak zwykle skrupulatna maestro Alina Kowalska- Pińczak podczas montażu i nasza ekipa podczas nagrań.

 
 
 

Muzyka do filmu \"1409 Afera na Zamku Bartenstein\"

Pierwsza nagrywka w nowym studio a jednocześnie pierwsza realizacja materiału dla poważnego kontrahenta jakim jest Studio-X-fx. Metody produkcji i  aranżacje opierają się na połączeniu akustycznych instrumentów zespołu Shannon i samplera.

Każdy kto zna muzykę zespołu Shannon wie jak potrafią oni malować klimaty oddające baśniowy charakter Green Legend of Robin Hood by Clannad a przy tym wywołując dogłębne poruszenie słuchacza tęskną nutą muzyki z Braveheart.

Tym razem trzeba było malować groteski, bo film to przecież komedia. Muzycy z Shannona udowodnili swoją błyskotliwość umiejętnością stworzenia hybrydy z samplerem, który odpowiedzialny był za przestrzenie i partie orkiestrowe. Tą metodą prawie każdego dnia pracy, powstawał kolejny utwór, freestyle o zupełnie innej stylistyce niż poprzedni, w większości komponowany w studio i nagrywany w tej samej chwili.

 
 
 

Kocert chóru Bell Canto

A.D. 2001. Możliwości powiększyły się o opcję wielośladowego nagrywania poza studiem. Olsztyńska katedra o znakomitej akustyce, Orkiestra Filharmonii Olsztyńskiej pod dyrekcją Pana Koska, oraz chór Bell Canto, przygotowany przez maestro PoliJana, który nota bene uczył mnie dyrygowania i to dobrze :). Od tej pory nie musimy ograniczać się do samplera jeśli chcemy nagrać utwór z orkiestrą symfoniczną.
 
 
 

Litania Gietrzwałdzka

 
 
 
   
 
 
Studio-X Kontakt Stopka