studio   portfolio   oferta   kontakt   edycja, mix, master   Urządzenia   
   
  Urządzenia |  Pomieszczenia  
   
 

Yamaha 02R96 - mikser

Cyfrowy mikser, wyposażony w 4 procesory efektów, equalizer, bramkę szumów i procesor dynamiki na każdym kanale. Można go wykorzystać jako zaawansowaną, analogowo-cyfrową krosownicę sygnałów między komputerem a zewnętrznymi, analogowymi urządzeniami

 
 
 

YAMAHA AW 4416

16 śladowy rejestrator zintegrowany z mikserem o możliwościach identycznych jak w kultowym 02R.
Jest to przenośne. 16 śladowe studio nagrań! Filharmonia, sala prób, koncert, festiwal, wszystko to można zarejestrować wielośladowo i dokonać miksu w studio.
Przykładowo, koncert zespołu rockowego: 8 kanałów na bębny, 9 kanał na bas, 10 i 11 - gitary, 12-14 wokale, 2 pozostałe do stereofonicznego nagrania publiczności np. do umieszczenie ich w głośnikach surroundowych przy miksie 5.1.

 
 
 

Mikrofony

Shure serii SM i Beta czyli tak jak w większości profesjonalnych studiów na świecie. - 2x Shure SM 81 2x AKG C 1000, 2x Neumann TLM 103, lampowy Rode NTV, Brauner Valvet, Sontronic HELIOS, dwukapsułowa AudioTechnika, Sennheiser

 
 
 

M3 TubeTracker

BARDZO DOBRY MIKSER LAMPOWY
 
 
 

Focusrite ISA 430 MkII

Producer Pack - preamp, equalizer, bramka, kompresor, limiter, deeser.
 
 
 

Neve Portico 5012

Duo Mic Pre Amp bazujący na na charakterystycznych transformatorach wejściowych i wyjściowych, oraz układ ‘Silk’, odpowiedzialny za jedwabiste, ciepłe, charakterystyczne brzmienie osławionych, klasycznych już dziś rozwiązań konstrukcyjnych autorstwa Ruperta Neve’a.

 
 
 

Neve Portico 5032

Mic pre eq
 
 
 

TL Audio 5052

Lampowy stereo preamp, equalizer, kompresor
 
 
 

SPL Kultube

Ekstremalnie uniwersalny, wszechstronny kompresor  stereo z układami dyskretnymi, oraz rozbudowaną sekcją regulacji, pozwalającą uzyskać praktycznie każdy zamierzony efekt.
 
 
 

SPL TUBE VITALIZER

Urządzenie to reprezentuję najwyższą klasę sprzętową w całej rodzinie SPL. 
W porównaniu z tradycyjnymi układami equalizującymi, Vitalizer zapewnia niespotykaną skuteczność i nowe możliwości kreacji barwy dzięki bardzo dużej elastyczności. doskonały do pojedynczych śladów, sumy, jaki i do remasterowania starych nagrań. Tube Vitalizer sprawia, że mastering staje się czystą zabawą!
 
 
 

Alan Smart C1

C1 to hi-end’owa wersja legendarnego kompresora sumy Stereo Bus Compressor firmy SSL. Moduł ten będący elementem najbardziej popularnej analogowej konsolety SSL 4000 G od trzech dekad jest wyznacznikiem jakości w dziedzinie kompresji dźwięku i przysłużył się do produkcji setek hitowych nagrań. Mówiono o nim, że jest urządzeniem, które z miksu robi muzykę...
 
 
 

TC Electronic Finalizer 96

Jeden z najlepszych procesorów masteringowych, equalizer, wielopasmowa kompresja. De-esser , normalizer i kilka innych narzędzi pożytecznych przy masteringu. Ogólnie dzięki temu urz?dzeniu urządzeniu wyciągamy brzmienie z głośników na zewnątrz.
 
 
 

dbx DDP

Digital Compressor/ Limiter/ de-esser, expander, gate/ Parametric Eq with dbxTypeIV-TM Conversion System.
 
 
 

LEXICON MPX 1

Multiple processor FX. Nic nie daje takiej przestrzeni jak procesory LEXICON.
 
 
 

Ensoniq DP4

Mój pierwszy procesor efektów - jest ze mną od początku i przeszedł przez wiele imprez i wszystkie studia, które miałem i w których pracowałem. Urządzenie dość stare o nienajlepszej konwersji, ale z wielką duszą.
 
 
 

Line 6 POD XT PRO

Dzisiaj nikogo już nie trzeba przekonywać do symulacji wzmacniaczy gitarowych od Line 6
 
 
 

Line 6 BASS POD PRO

Symulator wzmacniaczy basowych 
 
 
 

Monitory

Adam P33A, YAMAHA MSP 10, YAMAHA SW 10, YAMAHA NS 10M, Alesis M1 active
 
 
 
 

Perkusja

YAMAHA Oak Custom 10'',12'',13'',16'',22'' z werblem sygnowanym przez Manu Katche ( bodajże najgłośniejszym jaki slyszalem :). Cała perkusja charakteryzuje się bardzo dobrym transjentem, dlatego świetnie sprawdza się w ekstremalnych gatunkach muzycznych. W skład zestawu wchodzi 7 statywów z najwyższej półki od YAMAHY, oraz Subkick do przenoszenia najniższych częstotliwości, co w połączeniu ze specjalną konstrukcją podłogi (pływające pudło akustyczne) sprawia radość każdemu perkusiście.

 
 
 

Sprzęt gitarowy

Peavey 5150 - znakomicie sprawdzający się w większości brzmień przesterowanej gitary. Wielu muzyków po nagraniach zdecydowało sie na zakup tego modelu.
 
 
 

Krank Krankenstein

Krankenstein 100 został oparty na sprawdzonej (bezawaryjnej) technologii modelu Krank Revolution, cechuje go zmodyfikowany przez Dime'a kanał "Kleen" - ciepły i klarowny, dokładnie taki jakiego Dime potrzebował dla uzyskania swoich klasycznych czystych tonów. Do istniejącego już soczystego kanału overdrive, Dime dodał globalny kontroler Master Volume oraz kontroler poziomu pętli efektów. Ten 2-kanałowy potwór został uzbrojony w lampy końca mocy: premium Sovtek 5991, jak również lampy przedwzmacniacza: premium Elektro Harmonix 12AX7. Dime dopasował też głowę Krankenstein do firmowej Kolumny Krankenstein 4 X 12 obudowanej litą płytą drewnianą, z głośnikami Eminence Texas Heat.

Najlesze DŻYN DŻYN jakie można sobie wyobrazić :)

 
 
   
 
 
Studio-X Kontakt Stopka